Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-12, 14 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
NAUTICA 6:3 FOTOAPARATAS.LT
(1:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gvidas Gnedojus
German Michno
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Marius Stoukus
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Arnoldas Nausėdas
Osvaldas Pliuškys
Arnas Šimkevičius
Vladimir Gerasimov
28 min. 1:0
Arnoldas Nausėdas
32 min. 2:0
37 min. 2:1
Dainius Žvirblis
38 min. 2:2
Artūras Iljinas
Arnoldas Nausėdas
40 min. 3:2
52 min. 3:3
Tadas Dirgėlas
German Michno
55 min. 4:3
Arnoldas Nausėdas
57 min. 5:3
Edmundas Gaigalas
58 min. 6:3
Karolis Daugėla
Paulius Kučinskis
Artūras Iljinas
Tadas Dirgėlas
Rolandas Vitkus
Dainius Žvirblis
Romualdas Žukauskas
Nerijus Dumša
Donatas Pancerovas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
18.00
3 turas
NEPTŪNAS B - EDM STATYBA-SENDVARIS
20.00
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS FM-2004
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 8 20
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 8 16
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK "GRANATA" 7 9
11. FK MOSĖDIS 7 9
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 7 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 8 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015