Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-13, 14 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
FK "VS-JONUŠAI" 9:1 MOSĖDIS
(3:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Stripinis
Osvaldas Bieliauskis
Art?ras Lenkšas
Artūras Valatkevičius
Tautvydas Drungilas
Arnas Vaseris
Rokas Vitkauskas
Justas Kriščiūnas
Laisvydas Žalpys
Ignas Tamašauskas
Andrius Pagalys
Laurynas Gedmintas
Darius Petrošius
Mindaugas Bitinas
Tautvydas Drungilas
15 min. 1:0
Darius Petrošius
20 min. 2:0
Justas Kriščiūnas
30 min. 3:0
Artūras Lenkšas
33 min. 4:0
Artūras Lenkšas
34 min. 5:0
Justas Kriščiūnas
40 min. 6:0
Ignas Tamašauskas
52 min. 7:0
55 min. 7:1
Martynas Draukšas
Rokas Vitkauskas
59 min. 8:1
Darius Petrošius
60 min. 9:1
Mindaugas Blagnis
Gabrielius Jasas
Jokūbas Pajarskas
Dovydas Pajarksas
Martynas Draukšas
Vilmantas Pocius
Linas Šmaižys
Artūras Saunorius
Modestas Pargaliauskas
Robertas Kasparas
Vitalijus Pocius
Mantas Pargaliauskas
Valdas Narbutas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

19.00
MOSĖDIS - NAUTICA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

20.05
AGLUONA-GARANT GROUP - NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
15 turas.

21.10
ELVITRANSA - FK "VS-JONUŠAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 14 39
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. SAREMA 14 33
4. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
5. FK "GRANATA" 14 31
6. FC "SUOLIUKAS" 14 30
7. KLAIPĖDA CITY 14 28
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 14 25
9. KRUOPA 14 24
10. NAUTICA 14 23
11. FELIŪGA 14 19
12. ELVITRANSA 14 19
13. VAKARŲ FRONTAS 14 18
14. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
15. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 14 10
16. FOTOAPARATAS.LT 14 9
17. MEMEL 14 6
18. MOSĖDIS 14 6
19. AGLUONA-GARANT GROUP 14 4
20. MEGLARAS 14 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai