Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-08-13, 14 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
FK "VS-JONUŠAI" 9:1 MOSĖDIS
(3:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Stripinis
Osvaldas Bieliauskis
Art?ras Lenkšas
Artūras Valatkevičius
Tautvydas Drungilas
Arnas Vaseris
Rokas Vitkauskas
Justas Kriščiūnas
Laisvydas Žalpys
Ignas Tamašauskas
Andrius Pagalys
Laurynas Gedmintas
Darius Petrošius
Mindaugas Bitinas
Tautvydas Drungilas
15 min. 1:0
Darius Petrošius
20 min. 2:0
Justas Kriščiūnas
30 min. 3:0
Artūras Lenkšas
33 min. 4:0
Artūras Lenkšas
34 min. 5:0
Justas Kriščiūnas
40 min. 6:0
Ignas Tamašauskas
52 min. 7:0
55 min. 7:1
Martynas Draukšas
Rokas Vitkauskas
59 min. 8:1
Darius Petrošius
60 min. 9:1
Mindaugas Blagnis
Gabrielius Jasas
Jokūbas Pajarskas
Dovydas Pajarksas
Martynas Draukšas
Vilmantas Pocius
Linas Šmaižys
Artūras Saunorius
Modestas Pargaliauskas
Robertas Kasparas
Vitalijus Pocius
Mantas Pargaliauskas
Valdas Narbutas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
16 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-1 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

20.30
KRUOPA - SPARTA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 15
6. PORT MARE 8 14
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. KRUOPA 8 9
9. SPARTA 8 7
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
4. LCC MOOSE FC 9 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 8 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai