Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-04-30, 2 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Aidas Mazalas
NAUTICA 2:2 SAREMA
(1:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Sergej Solovjov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Tautvydas Špiegis
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Arnoldas Nausėdas
Lukas Pozdejevas
Deividas Kubilius
Vakaris Luzgauskas
Eimantas Pabrėža
Arnas Šimkevičius
Kasparas Tutlys
Edmundas Gaigalas
7 min. 1:0
15 min. 1:1
Marsel Balasanov
Lukas Pozdejevas
42 min. 2:1
59 min. 2:2
Vytautas Laurinaitis
Simas Kaušas
Tomas Bardauskas
Lukas Šarkauskis
Paulius Ruseckas
Vytautas Laurinaitis
Chadie Naeim
Dalius Tomkevičius
Ramūnas Narvilas
Scott Palmer
Marsel Balasanov
Karolis Kelpšas
Mantas Tėvelis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Lukas Šarkauskis, Mantas Tėvelis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0