Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-01, 2 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
VAKARŲ FRONTAS 1:8 KLAIPĖDA CITY
(0:4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kiril Iovov
Arūnas Beinartas
Giedrius Jurevičius
Romas Stonys
Virginijus Lapinskas
Liudas Šeputis
Arvydas Trizno
Vilius Čižauskas
Mindaugas Urbė
Artūras Mosejevas
Viktor Klesčionok
Oleg Romančiuk
Vaidotas Janulionis
5 min. 0:1
Dovydas Zakrevskij
7 min. 0:2
Artiom Sizikov
17 min. 0:3
Vytautas Žukauskas
23 min. 0:4
Artiom Sizikov
33 min. 0:5
Vytautas Žukauskas
Arūnas Beinartas
40 min. 1:5
49 min. 1:6
Andrius Jotko
50 min. 1:7
Vytautas Žukauskas
58 min. 1:8
Artiom Sizikov
Dmitrij Jakovlev
Denis Dobrijan
Vitalij Gurejev
Marius Prišmontas
Dovydas Zakrevskij
Justas Adamas
Andrius Jotko
Artiom Sizikov
Donatas Stankevičius
Vytautas Žukauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0