Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-09-16, 19 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
MEGLARAS 3:7 KRUOPA
(1:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Artūras Stučys
Arūnas Šilgalis
Deividas Balčiūnas
Nerijus Butkus
Roman Kononov
Aleksandr Ševelkov
Justas Benikas
Vitalijus Paulauskas
Andrej Prudnikov
10 min. 0:1
Maksim Jegorov
12 min. 0:2
Maksim Nevolia
Vitalijus Paulauskas
15 min. 1:2
27 min. 1:3
Rolandas Uznys
Vitalijus Paulauskas
38 min. 2:3
Vitalijus Paulauskas
43 min. 3:3
47 min. 3:4
Maksim Jegorov
54 min. 3:5
Andrej Konovalov
57 min. 3:6
Maksim Nevolia
60 min. 3:7
Maksim Nevolia
Nerijus Genupskis
Andrej Konovalov
Eduardas Davidonis
Arūnas Arbatauskas
Maksim Nevolia
Vladimiras Molis
Sergej Fiodorov
Andrej Makov
Rolandas Uznys
Maksim Jegorov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
8 turas
VAKARŲ FRONTAS - FK "GRANATA"

21.10
8 turas
FK MOSĖDIS - FK "VS-JONUŠAI"

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
2. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015