Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-06, 3 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Saulius Atmanavičius
KLAIPĖDA CITY 13:1 AGLUONA-GARANT GROUP
(7:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij Jakovlev
Vitalij Gurejev
Vaidotas Juškus
Marius Prišmontas
Dovydas Stonys
Dovydas Zakrevskij
Roman Abrašin
Justas Adamas
Andrius Jotko
Vladislav Kučerov
Irmantas Slušnys
Artiom Sizikov
Donatas Stankevičius
Vytautas Žukauskas
Vytautas Žukauskas
6 min. 1:0
Vytautas Žukauskas
6 min. 2:0
Vytautas Žukauskas
7 min. 3:0
Vytautas Žukauskas
8 min. 4:0
Donatas Stankevičius
20 min. 5:0
Artiom Sizikov
23 min. 6:0
Donatas Stankevičius
24 min. 7:0
Įvartis į savo vartus
30 min. 7:1
Artiom Sizikov
32 min. 8:1
Andrius Jotko
39 min. 9:1
Vladislav Kučerov
42 min. 10:1
Vladislav Kučerov
45 min. 11:1
Roman Abrašin
47 min. 12:1
Vytautas Žukauskas
60 min. 13:1
Kęstutis Šidlauskas
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Kęstutis Putys
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Andrius Ivanovas
Ignas Kvedaras
Valdas Valančius
Algirdas Gudkovas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0