Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-08, 3 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Aidas Mazalas
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 2:3 NAUTICA
(2:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Almantas Eidėjus
Valentinas Rumiancevas
Vilius Zaleckis
Bronius Jašinskas
Aleksas Šiburkis
Saulius Nemanius
Audrius Sutkus
Valdas Bulvydas
Martynas Bačko
Laurynas Kielaitis
Arnas Vismantas
Aleksas Šiburkis
3 min. 1:0
Martynas Bačko
9 min. 2:0
25 min. 2:1
Giedrius Kšanas
48 min. 2:2
Edmundas Gaigalas
59 min. 2:3
Giedrius Kšanas
Sergej Solovjov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Mindaugas Kinčius
Aleksandr Vasiljev
Mantas Zubavičius
Stanislav Simachov
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Igor Metelica
Arnoldas Nausėdas
Lukas Pozdejevas
Deividas Kubilius
Vakaris Luzgauskas
Arnas Šimkevičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0