Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-04-24, 1 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Ernestas Kemėža
FC "SUOLIUKAS" 10:3 AGLUONA-GARANT GROUP
(6:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Šarūnas Genčius
Arvydas Dapkus
Viktor Zujev
Anton Ananjev
Artiom Drozdov
Arvydas Dapkus
7 min. 1:0
Šarūnas Genčius
13 min. 2:0
Arvydas Dapkus
17 min. 3:0
Edgar Dorogavcev
18 min. 4:0
Arvydas Dapkus
20 min. 5:0
28 min. 6:0
Įvartis į savo vartus
42 min. 6:1
Valdas Valančius
43 min. 6:2
Gytis Ragauskas
Anton Ananjev
46 min. 7:2
Edgar Dorogavcev
48 min. 8:2
54 min. 8:3
Andrius Ivanovas
Edgar Dorogavcev
55 min. 9:3
Anton Ananjev
57 min. 10:3
Žilvinas Ribaltavičius
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Kęstutis Putys
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Andrius Ivanovas
Valdas Valančius
Andrius Nekrevičius
Gytis Ragauskas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Arvydas Dapkus.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0