Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-05-20, 5 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas
KRUOPA 6:2 NAUTICA
(3:1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Liudvikas Valius
Erikas Mockus
Andrej Konovalov
Eduardas Davidonis
Jevgenij Zaicev
Vladimiras Molis
Sergej Fiodorov
Laurynas Norkus
Rolandas Uznys
Andrej Makov
Eduard Garšanov
Andrej Afanasjev
Andrej Afanasjev
5 min. 1:0
Andrej Afanasjev
7 min. 2:0
13 min. 2:1
Nerijus Kosmakov
Andrej Makov
21 min. 3:1
Laurynas Norkus
31 min. 4:1
Eduard Garšanov
39 min. 5:1
Andrej Afanasjev
48 min. 6:1
60 min. 6:2
(10 m.)
German Michno
Sergej Solovjov
German Michno
Edmundas Gaigalas
Vladimir Gerasimov
Giedrius Kšanas
Vakaris Luzgauskas
Eimantas Pabrėža
Justas Valužis
Kasparas Tutlys
Nerijus Kosmakov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
8 turas
VAKARŲ FRONTAS - FK "GRANATA"

21.10
8 turas
FK MOSĖDIS - FK "VS-JONUŠAI"

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 19
2. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
3. GARANT GROUP 7 16
4. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12
7. FK SMK 8 12
8. FC "SUOLIUKAS" 7 11
9. NAUTICA 8 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 13
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 13
3. FK SOKERIS 6 12
4. MEMEL 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 6
6. KRUOPA 6 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015