Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-06-17, 9 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Saulius Atmanavičius
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2:1 VAKARŲ FRONTAS
(1:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gediminas Venckus
Aivaras Umantas
Tomas Žiukas
Andrius Gedgaudas
Edgaras Jokūbaitis
Saidas Senkus
Mindaugas Kuhlins
Andrius Puotkalis
Paulius Lukoševičius
Pavelas Domas
Giedrius Zaniauskas
Artūras Grinčikas
Mindaugas Daukantas
Mindaugas Kuhlins
24 min. 1:0
Paulius Lukoševičius
48 min. 2:0
Įvartis į savo vartus
49 min. 2:1
Kiril Iovov
Arūnas Beinartas
Tadas Petreikis
Dainius Bukantas
Ilja Stepanenko
Virginijus Lapinskas
Liudas Šeputis
Arvydas Trizno
Nikolaj Beliak
Mindaugas Urbė
Artūras Mosejevas
Žygimantas Dubickas
Anton Archipov
Viktor Klesčionok
Vaidotas Janulionis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Viktor Klesčionok, Virginijus Lapinskas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0