Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2019-04-26, 1 turas.
Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Vladimir Gerasimov
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11:2 MOSĖDIS
(5:0)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Gediminas Veckus
Aivaras Umantas
Tomas Žiukas
Andrius Gedgaudas
Tadas Karinauskas
Edgaras Jokūbaitis
Saidas Senkus
Mindaugas Kuhlins
Andrius Puotkalis
Martynas Macas
Paulius Lukoševičius
Benas Kentra
Pavelas Domas
Giedrius Zaniauskas
Mindaugas Daukantas
Arvydas Urbonas
Giedrius Zaniauskas
7 min. 1:0
Pavelas Domas
15 min. 2:0
Aivaras Umantas
19 min. 3:0
Mindaugas Kuhlins
23 min. 4:0
Tadas Karinauskas
25 min. 5:0
32 min. 5:1
Martynas Draukšas
Edgaras Jokūbaitis
40 min. 6:1
Martynas Macas
51 min. 7:1
Įvartis į savo vartus
53 min. 7:2
Benas Kentra
56 min. 8:2
Pavelas Domas
58 min. 9:2
Andrius Gedgaudas
58 min. 10:2
Saidas Senkus
60 min. 11:2
Maksim Sheremetov
Gabrielius Jasas
Aloyzas Stonkus
Jokūbas Pajarskas
Dovydas Pajarskas
Martynas Draukšas
Vilmantas Pocius
Denisas Gornostajevas
Linas Šmaižys
Karolis Dervinis
Mantas Drungilas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Mantas Drungilas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0