TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
15 (vid. 3.75)
ĮMUŠTA
33 (vid. 8.25)
PRALEISTA
-18
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZaniauskasTadas KarinauskasPavelas DomasEimantas ŠeškevičiusTomas Petraška
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Giedrius Zaniauskas
3
0
0
  Pavelas Domas
2
0
0
  Tadas Karinauskas
2
0
0
  Eimantas Šeškevičius
1
0
0
  Tomas Petraška
1
0
0
  Mindaugas Šimkus
1
0
0
  Andrius Piekus
1
0
0
  Egidijus Bucevičius
1
0
0
  Benas Dziena
1
0
0
  Dominykas Liutkus
1
0
0
  Mindaugas Liutkus
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Puotkalis
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Kęstas Putys
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Mindaugas Kuhlins
0
0
0
  Mantas Tėvelis
0
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Eimantas Paulikas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Aivaras Umantas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0