KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
24 (vid. 8.00)
ĮMUŠTA
24 (vid. 8.00)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Skirmantas RakauskasGvidas JuškaMarsel BalasanovEdgaras DrąsutisPaulius Lotužys
7 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Skirmantas Rakauskas
7
0
0
  Gvidas Juška
6
0
0
  Marsel Balasanov
4
0
0
  Edgaras Drąsutis
2
0
1
  Evaldas Misiūnas
1
0
0
  Paulius Lotužys
1
0
0
  Tomas Jonušas
1
0
0
  Tadas Vitkauskas
0
0
0
  Ainis Vilavičius
0
0
0
  Algimantas Bačianskis
0
0
0
  Andrius Marcinkevičius
0
0
0
  Artem Fomin
0
0
0
  Audrius Tolis
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Darius Zubauskas
0
0
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Martynas Viluckas
0
1
0
  Justas Raziūnas
0
0
0
  Martynas Draukšas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-21
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:5
KLAIPĖDA CITY
3
2019-11-27
ELVITRANSA
9:12
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0