SPARTA
5
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
43 (vid. 6.14)
ĮMUŠTA
36 (vid. 5.14)
PRALEISTA
7
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilius ČižauskasArvydas TriznoVytautas LaurinaitisArtūras BytautasArnoldas Liutika
12 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Vilius Čižauskas
12
1
0
  Vytautas Laurinaitis
7
1
0
  Arvydas Trizno
7
0
0
  Artūras Bytautas
6
0
0
  Arnoldas Liutika
4
0
0
  Nikolaj Beliak
3
1
0
  Robertas Žižys
1
0
0
  Paulius Ruseckas
1
0
0
  Aleksej Archipov
1
0
0
  Žygimantas Dubickas
0
0
0
  Mindaugas Dobravolskis
0
0
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Ernestas Alekna
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-12
SPARTA
10:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-12-01
SPARTA
7:2
KLAIPĖDOS FM-2
4
2019-12-08
FK GIRULIAI
2:4
SPARTA
5
2019-12-11
SPARTA
4:6
FK VS-JONUŠAI
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC
3:7
SPARTA
8
2020-01-16
SPARTA
6:13
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai