FK VS-JONUŠAI
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
28 (vid. 9.33)
ĮMUŠTA
13 (vid. 4.33)
PRALEISTA
15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Laurynas GedmintasMatas IlginisArnas DumbrauskasIgnas TamašauskasSimonas Alsys
5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Matas Ilginis
5
0
0
  Laurynas Gedmintas
5
0
0
  Arnas Dumbrauskas
4
0
0
  Ignas Tamašauskas
4
0
0
  Simonas Alsys
3
0
0
  Ignas Jurgutis
2
0
0
  Osvaldas Bieliauskis
2
1
0
  Martynas Velyvis
1
0
0
  Artūras Beizakas
1
0
0
  Tomas Tamašauskas
1
0
0
  Regimantas Raštutis
0
0
0
  Artūras Valatkevičius
0
0
0
  Mantas Šoblinskas
0
0
0
  Jogaila Šimkus
0
0
0
  Donatas Puplauskas
0
0
0
  Mindaugas Bitinas
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Ramūnas Ruibys
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Deividas Stalmokas
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (3)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI
11:4
KLAIPĖDOS FM-2
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
5
2019-12-09
FK VS-JONUŠAI
7:3
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-11
21.15
SPARTA
-
FK VS-JONUŠAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0