PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
39 (vid. 9.75)
ĮMUŠTA
17 (vid. 4.25)
PRALEISTA
22
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas LabukasRobertas VėževičiusMarkas BenetaArtūras MosejevasMindaugas Žemaitaitis
11 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Tadas Labukas
11
0
0
  Robertas Vėževičius
7
0
0
  Markas Beneta
4
0
0
  Artūras Mosejevas
4
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
3
0
0
  Marius Valskis
3
1
0
  Mindaugas Žemaitaitis
3
1
0
  Edvinas Razutis
2
1
0
  Kostas Skarbalius
2
0
0
  Irmantas Medutis
0
0
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0
  Dovidas Paliulis
0
0
0
  Marius Nausėdas
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
0
0
  Ernestas Razonas
0
0
0
  Deividas Peištaras
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Evaldas Užkuraitis
0
0
0
  Karolis Norvilas
0
0
0
  Bartas Butinas
0
0
0
  Marius Komovas
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
PORT MARE
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ
6:15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-12
21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
FK GRANATA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0