KLAIPĖDOS POLICIJA
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
19 (vid. 2.71)
ĮMUŠTA
78 (vid. 11.14)
PRALEISTA
-59
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus ButkusArtūras ŽilinskasŽydrūnas JanavičiusJulius PrušinskasModestas Kuisys
5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nerijus Butkus
5
0
0
  Artūras Žilinskas
4
0
0
  Žydrūnas Janavičius
3
0
0
  Julius Prušinskas
2
0
0
  Modestas Kuisys
2
0
0
  Manfredas Ramonas
1
0
0
  Saulius Galminas
1
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
1
0
  Evaldas Magdušauskas
0
1
0
  Linas Ušinskas
0
0
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Romualdas Rulevičius
0
0
0
  Žydrūnas Kazbaraitis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Lijana Gedminaitė
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
PORT MARE
16:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2020-01-22
21.15
ELVITRANSA
-
KLAIPĖDOS POLICIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai