KLAIPĖDOS POLICIJA
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
12 (vid. 3.00)
ĮMUŠTA
36 (vid. 9.00)
PRALEISTA
-24
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus ButkusArtūras ŽilinskasJulius PrušinskasŽydrūnas JanavičiusSaulius Galminas
3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nerijus Butkus
3
0
0
  Artūras Žilinskas
3
0
0
  Žydrūnas Janavičius
2
0
0
  Julius Prušinskas
2
0
0
  Saulius Galminas
1
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
0
0
  Evaldas Magdušauskas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Linas Ušinskas
0
0
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Modestas Kuisys
0
0
0
  Romualdas Rulevičius
0
0
0
  Žydrūnas Kazbaraitis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Manfredas Ramonas
0
0
0
  Lijana Gedminaitė
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-15
20.00
NAUTICA
-
KLAIPĖDOS POLICIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0