FK VIENUOLIKĖ
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
16 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
31 (vid. 7.75)
PRALEISTA
-15
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Darius GrigaitisRemigijus VenckusVitalis MarozasVygandas BurškysNerijus Šliogeris
9 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Darius Grigaitis
9
0
0
  Remigijus Venckus
3
0
0
  Vitalis Marozas
2
0
0
  Nerijus Šliogeris
1
0
0
  Vygandas Burškys
1
0
0
  Ramūnas Čekavičius
0
0
0
  Pavel Truš
0
0
0
  Renardas Vaitkus
0
0
0
  Elijus Vilimas
0
0
0
  Mindaugas Davidavičius
0
0
0
  Elijus Pavlovas
0
0
0
  Marius Narušis
0
0
0
  Putinas Bartkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
FK VIENUOLIKĖ
2:10
NAUTICA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-04
FK VIENUOLIKĖ
6:15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-09
20.15
FK VIENUOLIKĖ
-
FK ŽEBENKŠTIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0