EDM STATYBA-SENDVARIS
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
19 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
23 (vid. 5.75)
PRALEISTA
-4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis TendysUgnius PetrikasBenas AlseikaNedas KneitaTadas Jurkus
5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Karolis Tendys
5
1
0
  Ugnius Petrikas
5
0
0
  Benas Alseika
4
1
0
  Nedas Kneita
3
0
0
  Robertas Gudas
1
0
0
  Tadas Jurkus
1
0
0
  Mindaugas Seminavičius
0
0
0
  Džiugas Kubilius
0
0
0
  Andrius Ragainis
0
0
0
  Andrius Ivanovas
0
0
0
  Tomas Bardauskas
0
1
0
  Mantas Kurapatkinas
0
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Šarūnas Bačko
0
0
0
  Kęstutis Navardauskas
0
0
0
  Gvidas Leliukas
0
0
0
  Jevgenij Slugin
0
0
0
  Vytautas Zablockis
0
1
0
  Egidijus Ragainis
0
0
0
  Marius Bukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
NAUTICA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:7
FK ŽEBENKŠTIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-13
21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS
-
PORT MARE

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0