FK MOSĖDIS
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
13 (vid. 3.25)
ĮMUŠTA
35 (vid. 8.75)
PRALEISTA
-22
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Lukas ŠarkauskisLiudas ŠeputisLinas ŠmaižysJonas ButkevičiusJokūbas Pajarskas
5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Lukas Šarkauskis
5
0
0
  Liudas Šeputis
3
0
0
  Jonas Butkevičius
2
0
0
  Linas Šmaižys
2
1
0
  Jokūbas Pajarskas
1
0
0
  Vilmantas Pocius
0
0
0
  Tomas Būda
0
0
0
  Edvardas Judaitis
0
0
0
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Robertas Kasparas
0
0
0
  Tadas Mačernis
0
0
0
  Mantas Kijauskas
0
0
0
  Povilas Mikalauskis
0
0
0
  Vitalijus Pocius
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Joris Kabelka
0
0
0
  Gabrielius Jasas
0
0
0
  Mindaugas Sėlenis
0
0
0
  Lukas Paulauskas
0
0
0
  Edvinas Kondrotas
0
0
0
  Deimantas Jankauskas
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Donaldas Jautžemis
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Jonas Račkauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS
5:18
KRANTONA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2019-12-10
20.30
KFA AKADEMIJA
-
FK MOSĖDIS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0