Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-24, 2 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Aidas Mazalas
FK VIENUOLIKĖ 2:10 NAUTICA
(0-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Pavel Truš
Vygandas Burškys
Remigijus Venckus
Vitalis Marozas
Nerijus Šliogeris
Renardas Vaitkus
1 min. 0-1
Kiril Čiupalov
9 min. 0-2
Kiril Čiupalov
18 min. 0-3
Vladimir Gerasimov
22 min. 0-4
Jonas Latakas
33 min. 0-5
Armandas Pocius
35 min. 0-6
Tautvydas Špiegis
38 min. 0-7
Jonas Latakas
39 min. 0-8
Armandas Pocius
Vitalis Marozas
44 min. 1-8
46 min. 1-9
Kiril Čiupalov
49 min. 1-10
Tautvydas Špiegis
Vitalis Marozas
49 min. 2:10
Gvidas Gnedojus
Kevinas Drungilas
Jonas Latakas
Tautvydas Špiegis
Armandas Pocius
Rokas Girtautas
Kiril Čiupalov
Vladimir Gerasimov
Orestas Abramavičius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Rokas Girtautas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. KLAIPĖDA CITY B 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai