Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-12-05, 4 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Ernestas Kemėža
KLAIPĖDOS FM-2 4:13 KLAIPĖDA CITY
(2-6)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edgaras Anaškin
Maksim Andrejev
Dominykas Jurkus
Erlandas Seselskis
Tadas Preibys
Denis Demereckas
Karolis Jurevičius
Denis Matihin
1 min. 0-1
Jevgenij Dodonov
3 min. 0-2
Vladislav Kučerov
Erlandas Seselskis
4 min. 1-2
11 min. 1-3
Anton Ananjev
12 min. 1-4
Jevgenij Dodonov
13 min. 1-5
German Jezerskij
Erlandas Seselskis
17 min. 2-5
19 min. 2-6
Donatas Stankevičius
34 min. 2-7
Aldas Žernys
37 min. 2-8
Aldas Žernys
39 min. 2-9
Jevgenij Dodonov
42 min. 2-10
German Jezerskij
45 min. 2-11
Donatas Stankevičius
Erlandas Seselskis
46 min. 3-11
Maksim Andrejev
47 min. 4-11
48 min. 4-12
Anton Ananjev
50 min. 4-13
Donatas Stankevičius
Dmitrij Jakovlev
Aleksandr Orinka
Donatas Stankevičius
Vladislav Kučerov
Jevgenij Dodonov
Anton Ananjev
Aldas Žernys
German Jezerskij
Artur Seražidenov
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai