Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2020-01-05, 7 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Tomas Lavrinavičius
FK ŽEBENKŠTIS 1:9 NAUTICA
(0:4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Kazys Knieža
Dalius Barakauskis
Simas Pranauskas
Aurimas Tunaitis
Vytautas Žukauskas
Gerdas Kančelskis
Jurijus Kurbangalijevas
Gražvydas Žakys
Karolis Gricius
9 min. 0-1
Marius Papšys
12 min. 0-2
Donatas Navikas
17 min. 0-3
Marius Papšys
21 min. 0-4
Donatas Navikas
29 min. 0-5
Marius Papšys
32 min. 0-6
Tautvydas Špiegis
35 min. 0-7
Rokas Girtautas
40 min. 0-8
Orestas Abramavičius
Dalius Barakauskis
44 min. 1-8
45 min. 1-9
Marius Papšys
Gvidas Gnedojus
Jonas Latakas
Tautvydas Špiegis
Rokas Girtautas
Edmundas Gaigalas
Orestas Abramavičius
Ignas Veckus
Marius Papšys
Kazimieras Gnedojus
Donatas Navikas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.30
15 turas
NAUTICA - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

20.40
15 turas
FK "GRANATA" - FK "VS-JONUŠAI"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 8 24
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 13
3. ROSA B 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 8 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
2. GARANT GROUP 13 32
3. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
4. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015