Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2019-11-13, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas,
FK VS-JONUŠAI 11:4 KLAIPĖDOS FM-2
(3:3)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Stripinis
Matas Ilginis
Jogaila Šimkus
Artūras Valatkevičius
Martynas Velyvis
Artūras Beizakas
Arnas Dambrauskas
Laurynas Gedmintas
Simonas Alsys
Osvaldas Bieliauskas
Simonas Alsys
10 min. 1-0
13 min. 1-1
Denis Matihin
17 min. 1-2
Nedas Jurgis Šimkutis
Arnas Dumbrauskas
18 min. 2-2
Laurynas Gedmintas
19 min. 3-2
24 min. 3-3
Erlandas Seselskis
Arnas Dumbrauskas
27 min. 4-3
Laurynas Gedmintas
28 min. 5-3
Laurynas Gedmintas
30 min. 6-3
Matas Ilginis
36 min. 7-3
Matas Ilginis
37 min. 8-3
Osvaldas Bieliauskis
41 min. 9-3
42 min. 9-4
Laurynas Barsteika
Arnas Dumbrauskas
43 min. 10-4
Martynas Velyvis
48 min. 11-4
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Gvidas Kubilius
Erlandas Seselskis
Nedas Jurgis Šimkutis
Denis Matihin
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai