Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - B pogrupis
2019-11-15, 1 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Simas Kaušas, Eugenijus Starostinas
KLAIPĖDOS POLICIJA 5:12 FK ŽEBENKŠTIS
(2:5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Artūras Žilinskas
Nerijus Butkus
Evaldas Magdušauskas
Jaunius Erminas
Žydrūnas Kazbaraitis
Žydrūnas Janavičius
Lijana Gedminaitė
Arūnas Šilgalis
Saulius Galminas
Ramūnas Šideikis
6 min. 0-1
Gražvydas Žakys
Ramūnas Šideikis
12 min. 1-1
13 min. 1:2
Saulius Pukštys
15 min. 1-3
Karolis Gricius
20 min. 1-4
Gražvydas Žakys
23 min. 1-5
Deividas Kumpis
Nerijus Butkus
25 min. 2-5
Žydrūnas Janavičius
30 min. 3-5
Saulius Galminas
31 min. 4-5
36 min. 4-6
Karolis Gricius
38 min. 4-7
Gražvydas Žakys
40 min. 4-8
Gražvydas Žakys
41 min. 4-9
Saulius Pukštys
Žydrūnas Janavičius
43 min. 5-9
46 min. 5-10
Deividas Kumpis
49 min. 5-11
Gražvydas Žakys
50 min. 5-12
Gražvydas Žakys
Kazys Knieža
Deividas Kumpis
Simas Pranauskas
Gražvydas Žakys
Saulius Pukštys
Karolis Gricius
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai