Turnyrinė lentelė
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 3 0 1 42:18 24 9
2. SPARTA 3 3 0 0 22:12 10 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 2 0 0 21:10 11 6
4. LCC MOOSE FC 3 2 0 1 16:16 0 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 2 0 1 24:24 0 6
6. FK GIRULIAI 2 1 0 1 16:13 3 3
7. ELVITRANSA 3 1 0 2 24:31 -7 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0 0 4 15:33 -18 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0 0 4 14:37 -23 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 4 0 0 39:17 22 12
2. NAUTICA 3 2 0 1 25:17 8 6
3. PORT MARE 3 2 0 1 20:14 6 6
4. FK GRANATA 4 2 0 2 30:24 6 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 2 0 2 24:23 1 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 1 1 2 16:31 -15 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 1 0 3 19:23 -4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0 1 3 12:36 -24 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 4 4 0 0 46:10 36 12
2. KRUOPA 4 4 0 0 31:18 13 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 3 0 1 25:13 12 9
4. FC SUOLIUKAS 4 2 1 1 19:18 1 7
5. MEMEL 3 1 0 2 15:16 -1 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 0 1 3 12:31 -19 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0 0 3 10:30 -20 0
8. FK MOSĖDIS 4 0 0 4 13:35 -22 0
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0