KLAIPĖDOS FM-2
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
39 (vid. 4.88)
ĮMUŠTA
55 (vid. 6.88)
PRALEISTA
-16
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Erlandas SeselskisNedas Jurgis ŠimkutisDenis MatihinLaurynas BarsteikaTadas Preibys
18 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Erlandas Seselskis
18
1
0
  Denis Matihin
8
0
0
  Nedas Jurgis Šimkutis
8
0
0
  Tadas Preibys
5
1
0
  Laurynas Barsteika
5
0
0
  Maksim Andrejev
2
0
0
  Karolis Jurevičius
2
0
0
  Dominykas Jurkus
2
0
0
  Gvidas Kubilius
1
1
0
  Maksim Steklov
0
0
0
  Kristupas Muravjovas
0
0
0
  Jokūbas Malinauskas
0
0
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Denis Demereckas
0
1
0
  Augustas Bružas
0
0
0
  Markas Ivanovas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI
11:4
KLAIPĖDOS FM-2
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-12-01
SPARTA
7:2
KLAIPĖDOS FM-2
4
2019-12-05
KLAIPĖDOS FM-2
4:13
KLAIPĖDA CITY
5
2019-12-11
ELVITRANSA
9:6
KLAIPĖDOS FM-2
6
2019-12-22
KLAIPĖDOS FM-2
3:14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
9
2020-01-20
KLAIPĖDOS FM-2
6:7
FK GIRULIAI
12
2020-01-28
KLAIPĖDOS FM-2
9:10
FK VIENUOLIKĖ
13
2020-02-09
KLAIPĖDOS FM-2
4:7
KLAIPĖDOS FM-1
14
2020-02-13
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:3
KLAIPĖDOS FM-2
15
2020-02-17
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
KLAIPĖDOS FM-2

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai