TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
67 (vid. 6.09)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Giedrius ZaniauskasAndrius PiekusTomas PetraškaKęstas PutysBenas Dziena
15 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Giedrius Zaniauskas
15
0
0
  Andrius Piekus
9
0
0
  Tomas Petraška
9
1
0
  Kęstas Putys
6
1
1
  Benas Dziena
6
0
0
  Egidijus Bucevičius
5
0
0
  Eimantas Šeškevičius
5
1
0
  Dominykas Liutkus
4
0
0
  Aivaras Umantas
4
2
0
  Tadas Karinauskas
4
0
0
  Andrius Puotkalis
2
0
1
  Pavelas Domas
2
0
0
  Mantas Tėvelis
2
0
1
  Mindaugas Šimkus
2
0
0
  Mindaugas Liutkus
1
0
0
  Eimantas Paulikas
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Žiukas
0
0
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Mindaugas Kuhlins
0
0
0
  Artūras Janušas
0
0
0
  Paulius Baranauskas
0
0
0
  Mindaugas Jasas
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-24
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:5
SPARTA
3
2019-11-28
KLAIPĖDA CITY
12:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4
2019-12-02
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:9
ELVITRANSA
5
2019-12-15
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
15:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7
2020-01-06
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:4
KLAIPĖDOS FM-2
8
2020-01-13
FK GIRULIAI
9:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:6
FC SUOLIUKAS
12
2020-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS
4:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
15
2020-02-18
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:8
FK GRANATA
16
2020-03-01
FK VIENUOLIKĖ
6:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
17
2020-03-05
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
8:6
MEMEL
18
2020-03-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10:5
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai