FK VS-JONUŠAI
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
57 (vid. 5.18)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.91)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Matas IlginisIgnas TamašauskasArnas DumbrauskasLaurynas GedmintasSimonas Alsys
14 įvarč.13 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Matas Ilginis
14
0
0
  Ignas Tamašauskas
13
0
0
  Arnas Dumbrauskas
12
1
0
  Laurynas Gedmintas
10
1
0
  Simonas Alsys
9
0
0
  Martynas Velyvis
7
2
0
  Osvaldas Bieliauskis
6
1
0
  Ignas Jurgutis
5
1
0
  Artūras Valatkevičius
5
0
0
  Artūras Beizakas
4
0
0
  Tomas Tamašauskas
2
0
0
  Mantas Šoblinskas
1
0
0
  Jogaila Šimkus
1
0
0
  Ramūnas Ruibys
1
0
0
  Regimantas Raštutis
0
0
0
  Donatas Puplauskas
0
0
0
  Mindaugas Bitinas
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
0
0
  Andrius Pagalys
0
0
0
  Deividas Stalmokas
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
FK VS-JONUŠAI
11:4
KLAIPĖDOS FM-2
2
2019-11-18
FK GIRULIAI
6:10
FK VS-JONUŠAI
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI
7:3
LCC MOOSE FC
5
2019-12-11
SPARTA
4:6
FK VS-JONUŠAI
6
2019-12-20
FK VS-JONUŠAI
4:6
KLAIPĖDA CITY
7
2020-01-05
ELVITRANSA
4:7
FK VS-JONUŠAI
8
2020-01-17
FK VS-JONUŠAI
4:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
10
2020-01-24
FK VS-JONUŠAI
8:1
FK ŽEBENKŠTIS
11
2020-01-30
KLAIPĖDA CITY B
3:4
FK VS-JONUŠAI
12
2020-02-06
FK VS-JONUŠAI
3:3
PORT MARE
13
2020-02-16
NAUTICA
3:4
FK VS-JONUŠAI
14
2020-02-21
FK VS-JONUŠAI
7:14
KRANTONA
15
2020-03-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:6
FK VS-JONUŠAI
16
2020-03-04
FK VS-JONUŠAI
7:5
KFA AKADEMIJA
17
2020-03-11
KRUOPA
5:4
FK VS-JONUŠAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai