KLAIPĖDOS POLICIJA
2
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
58 (vid. 4.83)
ĮMUŠTA
90 (vid. 7.50)
PRALEISTA
-32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Modestas KuisysNerijus ButkusŽydrūnas JanavičiusArtūras ŽilinskasEvaldas Magdušauskas
16 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Modestas Kuisys
16
0
0
  Nerijus Butkus
15
0
0
  Žydrūnas Janavičius
10
0
0
  Artūras Žilinskas
7
2
0
  Evaldas Magdušauskas
5
1
0
  Julius Prušinskas
4
0
0
  Manfredas Ramonas
3
0
0
  Lijana Gedminaitė
3
0
0
  Romualdas Rulevičius
2
0
0
  Linas Ušinskas
1
1
0
  Saulius Galminas
1
0
0
  Ramūnas Šideikis
1
1
0
  Jaunius Erminas
0
0
0
  Tomas Motuzas
0
0
0
  Žydrūnas Kazbaraitis
0
0
0
  Evaldas Petkevičius
0
0
0
  Remigijus Petrulionis
0
0
0
  Arūnas Šilgalis
0
0
0
  Kęstutis Monkus
0
0
0
  Jonas Renkė
0
0
0
  Laurynas Švalkūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-11-29
KLAIPĖDOS POLICIJA
2:2
FK VIENUOLIKĖ
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-15
NAUTICA
5:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
6
2019-12-19
PORT MARE
16:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
21:1
KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2020-01-22
ELVITRANSA
13:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
12
2020-01-30
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:7
FK GIRULIAI
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA
11:3
MEMEL
14
2020-02-13
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:3
KLAIPĖDOS FM-2
15
2020-02-24
KLAIPĖDOS POLICIJA
6:9
KLAIPĖDOS FM-1
16
2020-02-28
FK MOSĖDIS
10:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
17
2020-03-09
LCC MOOSE FC
7:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
18
2020-03-12
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10:5
KLAIPĖDOS POLICIJA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai