FK GRANATA
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
86 (vid. 10.75)
ĮMUŠTA
38 (vid. 4.75)
PRALEISTA
48
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edvinas GirdenisŽilvinas LukošiusTitas MikelisArtūras JakovenkaDonatas Anužis
21 įvarč.12 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edvinas Girdenis
21
2
0
  Žilvinas Lukošius
12
0
0
  Titas Mikelis
11
1
0
  Donatas Anužis
10
0
0
  Artūras Jakovenka
10
0
0
  Tomas Jonušas
8
1
0
  Paulius Kriščiūnas
8
0
0
  Artūras Kumpis
6
2
1
  Vaidotas Gedvilas
4
0
0
  Deividas Gedvilas
3
0
0
  Modestas Arys
2
0
0
  Nerijus Paulauskas
2
0
0
  Martynas Agintas
1
0
0
  Artūras Anužis
1
0
0
  Linas Kokanskas
1
0
0
  Aurimas Tamkevičius
1
0
0
  Darius Petrošius
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Andrius Alunderis
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK GRANATA
4:6
FK VIENUOLIKĖ
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-11-28
NAUTICA
10:13
FK GRANATA
4
2019-12-06
FK GRANATA
11:2
KLAIPĖDOS POLICIJA
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:2
FK GRANATA
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:8
FK GRANATA
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL
11
2020-01-22
FK GRANATA
9:3
KLAIPĖDOS FM-1
12
2020-02-02
FK MOSĖDIS
1:17
FK GRANATA
13
2020-02-05
LCC MOOSE FC
6:5
FK GRANATA
14
2020-02-16
FK GRANATA
17:9
ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai