EDM STATYBA-SENDVARIS
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
60 (vid. 6.67)
ĮMUŠTA
40 (vid. 4.44)
PRALEISTA
20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis TendysBenas AlseikaUgnius PetrikasTadas JurkusTomas Bardauskas
19 įvarč.14 įvarč.12 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Karolis Tendys
19
1
0
  Benas Alseika
14
2
0
  Ugnius Petrikas
12
1
0
  Tadas Jurkus
9
0
0
  Tomas Bardauskas
7
1
0
  Nedas Kneita
5
0
0
  Robertas Gudas
3
1
0
  Mantas Kurapatkinas
2
2
0
  Mindaugas Seminavičius
1
0
0
  Andrius Ivanovas
0
0
1
  Andrius Ragainis
0
0
0
  Džiugas Kubilius
0
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Šarūnas Bačko
0
0
0
  Kęstutis Navardauskas
0
0
0
  Gvidas Leliukas
0
0
0
  Jevgenij Slugin
0
0
0
  Vytautas Zablockis
0
1
0
  Egidijus Ragainis
0
0
0
  Marius Bukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
NAUTICA
5:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2
2019-11-20
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2019-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:7
FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-13
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:10
PORT MARE
6
2019-12-17
FK VIENUOLIKĖ
4:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
7
2020-01-10
EDM STATYBA-SENDVARIS
5:8
FK GRANATA
10
2020-01-16
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FK MOSĖDIS
11
2020-01-26
LCC MOOSE FC
4:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2020-01-31
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
13
2020-02-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:10
FC SUOLIUKAS
14
2020-02-11
MEMEL
1:13
EDM STATYBA-SENDVARIS
15
2020-02-17
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
KLAIPĖDOS FM-2

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai