PORT MARE
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
61 (vid. 6.10)
ĮMUŠTA
50 (vid. 5.00)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas KymantasJustas VainikaitisAurimas JurgelevičiusMarius StonkusRokas Borusas
28 įvarč.18 įvarč.13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Žilvinas Kymantas
28
0
0
  Justas Vainikaitis
18
0
0
  Aurimas Jurgelevičius
13
3
0
  Marius Stonkus
11
1
0
  Rokas Borusas
10
3
0
  Kazimieras Žutautas
9
0
0
  Mantas Grigaitis
5
0
0
  Saulius Varkalis
4
0
0
  Žymantas Butkus
3
1
1
  Andrius Gedgaudas
3
3
0
  Audrius Vitkauskas
2
1
0
  Tadas Gudauskas
1
0
0
  Aivaras Lukošius
1
0
0
  Mantas Perepliotovas
0
0
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Andrius Gecas
0
0
0
  Andrius Dačkus
0
0
0
  Constantin Wunder
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
PORT MARE
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-08
PORT MARE
3:4
NAUTICA
5
2019-12-13
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:10
PORT MARE
6
2019-12-19
PORT MARE
16:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-08
FK VIENUOLIKĖ
5:15
PORT MARE
10
2020-01-19
PORT MARE
10:6
KFA AKADEMIJA
11
2020-01-27
KRUOPA
5:8
PORT MARE
12
2020-02-06
FK VS-JONUŠAI
3:3
PORT MARE
13
2020-02-16
PORT MARE
7:7
SPARTA
14
2020-02-23
KLAIPĖDA CITY
2:4
PORT MARE
15
2020-02-27
PORT MARE
9:7
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
16
2020-03-05
PORT MARE
3:4
KRANTONA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai