PORT MARE
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
45 (vid. 6.43)
ĮMUŠTA
37 (vid. 5.29)
PRALEISTA
8
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas KymantasJustas VainikaitisAurimas JurgelevičiusMarius StonkusKazimieras Žutautas
26 įvarč.14 įvarč.13 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Žilvinas Kymantas
26
0
0
  Justas Vainikaitis
14
0
0
  Aurimas Jurgelevičius
13
2
0
  Kazimieras Žutautas
8
0
0
  Rokas Borusas
8
3
0
  Marius Stonkus
8
0
0
  Mantas Grigaitis
5
0
0
  Žymantas Butkus
3
1
1
  Saulius Varkalis
3
0
0
  Andrius Gedgaudas
2
3
0
  Aivaras Lukošius
1
0
0
  Tadas Gudauskas
1
0
0
  Mantas Perepliotovas
0
0
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Andrius Gecas
0
0
0
  Andrius Dačkus
0
0
0
  Constantin Wunder
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Audrius Vitkauskas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
PORT MARE
2
2019-11-24
PORT MARE
6:2
FK GRANATA
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-08
PORT MARE
3:4
NAUTICA
5
2019-12-13
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:10
PORT MARE
6
2019-12-19
PORT MARE
16:5
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2020-01-08
FK VIENUOLIKĖ
5:15
PORT MARE
10
2020-01-19
PORT MARE
10:6
KFA AKADEMIJA
11
2020-01-27
KRUOPA
5:8
PORT MARE
12
2020-02-06
FK VS-JONUŠAI
3:3
PORT MARE
13
2020-02-16
PORT MARE
7:7
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-02-23
21.00
KLAIPĖDA CITY
-
PORT MARE

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai