KFA AKADEMIJA
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
-1
TAŠKAI
22 (vid. 3.14)
ĮMUŠTA
77 (vid. 11.00)
PRALEISTA
-55
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nikita KarnylosAleksandr DymovAleksandr FiodorovMark SheenDovydas Švambaris
13 įvarč.12 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Nikita Karnylos
13
0
0
  Aleksandr Dymov
12
0
0
  Aleksandr Fiodorov
9
3
0
  Mark Sheen
6
1
0
  Dovydas Švambaris
6
0
0
  Maksim Ščerbina
4
0
0
  Igor Kyrlan
1
0
0
  Andrius Pakalniškis
1
0
0
  Danilo Bazali
1
0
0
  Aleksej Lyskov
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Nikita Abramov
0
0
0
  Osvaldas Vasiliauskas
0
0
0
  Gedas Lydeika
0
0
0
  Modestas Lydeika
0
0
0
  Paul Billet-Naype
0
0
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Karolis Gricius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-24
KRANTONA
9:2
KFA AKADEMIJA
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-10
KLAIPĖDOS FM-1
6:7
KFA AKADEMIJA
10
2020-01-19
PORT MARE
10:6
KFA AKADEMIJA
11
2020-01-26
NAUTICA
10:0
KFA AKADEMIJA
12
2020-02-04
KLAIPĖDA CITY
14:2
KFA AKADEMIJA
13
2020-02-11
KFA AKADEMIJA
4:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-02-20
21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
KFA AKADEMIJA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai