FK MOSĖDIS
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
43 (vid. 3.91)
ĮMUŠTA
85 (vid. 7.73)
PRALEISTA
-42
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jonas ButkevičiusLiudas ŠeputisDonaldas JautžemisLukas ŠarkauskisLinas Šmaižys
19 įvarč.12 įvarč.10 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Jonas Butkevičius
19
0
0
  Liudas Šeputis
12
1
0
  Donaldas Jautžemis
10
0
0
  Lukas Šarkauskis
5
0
0
  Linas Šmaižys
3
1
0
  Jonas Račkauskas
2
0
0
  Gabrielius Jasas
1
0
0
  Deimantas Jankauskas
1
0
0
  Jokūbas Pajarskas
1
0
0
  Povilas Mikalauskis
1
0
1
  Mindaugas Blagnis
0
0
0
  Edvardas Judaitis
0
0
0
  Robertas Kasparas
0
0
0
  Tadas Mačernis
0
1
0
  Mantas Kijauskas
0
0
0
  Vilmantas Pocius
0
0
0
  Vitalijus Pocius
0
0
0
  Aloyzas Stonkus
0
0
0
  Joris Kabelka
0
0
0
  Dovydas Pajarskas
0
0
0
  Rimvydas Mankus
0
0
0
  Edvinas Kondrotas
0
0
0
  Lukas Paulauskas
0
0
0
  Mindaugas Sėlenis
0
0
0
  Robertas Butkevičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
FK MOSĖDIS
5:18
KRANTONA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-10
KFA AKADEMIJA
10:2
FK MOSĖDIS
6
2019-12-16
FK MOSĖDIS
2:10
KLAIPĖDOS FM-1
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B
12:1
FK MOSĖDIS
10
2020-01-16
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:2
FK MOSĖDIS
11
2020-01-23
FK VIENUOLIKĖ
12:9
FK MOSĖDIS
12
2020-02-02
FK MOSĖDIS
1:17
FK GRANATA
13
2020-02-09
FK GIRULIAI
9:3
FK MOSĖDIS
14
2020-02-12
FK MOSĖDIS
4:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
16
2020-02-28
FK MOSĖDIS
10:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
17
2020-03-02
KLAIPĖDOS FM-2
12:5
FK MOSĖDIS
18
2020-03-11
FK MOSĖDIS
3:5
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai