MEMEL
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
30 (vid. 3.75)
ĮMUŠTA
73 (vid. 9.13)
PRALEISTA
-43
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas GaižauskasArtūras StučysVitalij ČerkesasRomanas GudlekisRimantas Šneideraitis
14 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Gaižauskas
14
0
0
  Artūras Stučys
8
2
0
  Vitalij Čerkesas
4
0
0
  Vadim Marčenkov
3
0
0
  Romanas Gudlekis
3
0
0
  Rimantas Šneideraitis
3
0
0
  Viktor Kukšinov
2
0
0
  Aleksandr Šipulia
2
0
0
  Valera Aliakin
1
0
0
  Kęstas Ruzgys
1
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Stanislav Krupelnikov
0
0
0
  Tautvydas Jonikas
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
1
1
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Rafael Mesropyan
0
0
0
  Vitalij Liubarskij
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-26
FK MOSĖDIS
2:4
MEMEL
4
2019-12-08
MEMEL
1:9
KFA AKADEMIJA
5
2019-12-12
KLAIPĖDOS FM-1
8:4
MEMEL
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KRANTONA
18:4
MEMEL
10
2020-01-14
FK GRANATA
15:6
MEMEL
11
2020-01-26
FK GIRULIAI
5:3
MEMEL
12
2020-01-29
MEMEL
2:10
ELVITRANSA
13
2020-02-06
KLAIPĖDOS POLICIJA
11:3
MEMEL
14
2020-02-11
MEMEL
1:13
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2020-02-19
18.45
LCC MOOSE FC
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai