KRUOPA
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
43 (vid. 6.14)
ĮMUŠTA
70 (vid. 10.00)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas NarvilasArūnas ArbatauskasAndrejus KonovalovScott PalmerJevgenij Zaicev
17 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Ramūnas Narvilas
17
0
0
  Arūnas Arbatauskas
9
0
0
  Andrejus Konovalov
7
2
1
  Scott Palmer
6
0
0
  Martynas Jankauskas
5
0
0
  Jevgenij Zaicev
5
0
0
  Vladimiras Molis
4
0
0
  Sergej Fiodorov
4
0
0
  Andrej Makov
3
0
1
  Eduardas Davidonis
3
0
0
  Kasparas Davidonis
2
1
0
  Laurynas Norkus
1
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Aleksej Fedosejev
0
0
0
  Oleg Afinogenov
0
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Maksimas Melechinas
0
0
0
  Maksim Jegorov
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Liudvikas Vallius
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
MEMEL
4:5
KRUOPA
2
2019-11-21
KRUOPA
10:4
FK MOSĖDIS
3
2019-11-26
KFA AKADEMIJA
6:10
KRUOPA
4
2019-12-03
KRUOPA
6:4
KLAIPĖDOS FM-1
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B
3:6
KRUOPA
6
2019-12-18
KRUOPA
3:16
KRANTONA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS
10
2020-01-19
NAUTICA
11:4
KRUOPA
11
2020-01-27
KRUOPA
5:8
PORT MARE
12
2020-02-03
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
14:8
KRUOPA
13
2020-02-10
KRUOPA
7:12
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
14
2020-02-19
20.15
FK ŽEBENKŠTIS
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai