KLAIPĖDA CITY B
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
41 (vid. 4.10)
ĮMUŠTA
61 (vid. 6.10)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rolandas KuncėVitalijus PaulauskasViktor KlesčionokRoman AbrašinMarius Prišmontas
16 įvarč.15 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Rolandas Kuncė
16
0
0
  Vitalijus Paulauskas
15
1
0
  Viktor Klesčionok
10
0
0
  Roman Abrašin
7
0
0
  Andrej Srokin
4
2
0
  Marius Prišmontas
4
1
0
  Mindaugas Jusis
3
1
0
  Jonas Stonkus
3
0
0
  Valerijus Žukovas
2
0
0
  Oleg Romančiuk
1
1
0
  Aleksandr Fiodorov
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
0
0
  Jevgenij Novičenkin
1
1
0
  Irmantas Slušnys
1
0
0
  Arūnas Beinartas
1
0
0
  Jevgenij Bulbenkov
1
0
0
  Stasys Dacys
0
0
0
  Kiril Iovov
0
0
0
  Anton Archipov
0
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
0
2
0
  Pavel Siljanov
0
0
0
  Dmitrij Burin
0
0
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Mindaugas Zaveckas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-14
KFA AKADEMIJA
2:11
KLAIPĖDA CITY B
2
2019-11-19
KLAIPĖDA CITY B
7:3
KLAIPĖDOS FM-1
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-06
KRANTONA
4:1
KLAIPĖDA CITY B
5
2019-12-15
KLAIPĖDA CITY B
3:6
KRUOPA
6
2019-12-17
MEMEL
2:6
KLAIPĖDA CITY B
7
2020-01-10
KLAIPĖDA CITY B
12:1
FK MOSĖDIS
10
2020-01-21
KLAIPĖDA CITY
11:3
KLAIPĖDA CITY B
11
2020-01-30
KLAIPĖDA CITY B
3:4
FK VS-JONUŠAI
13
2020-02-09
FK ŽEBENKŠTIS
3:7
KLAIPĖDA CITY B
13
2020-02-13
KLAIPĖDA CITY B
2:9
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
14
2020-02-23
SPARTA
12:3
KLAIPĖDA CITY B
15
2020-03-01
NAUTICA
4:4
KLAIPĖDA CITY B
16
2020-03-06
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6:4
KLAIPĖDA CITY B

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai