FC SUOLIUKAS
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
38 (vid. 5.43)
ĮMUŠTA
37 (vid. 5.29)
PRALEISTA
1
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevVilius MišeikaSergej SmyslovArvydas DapkusAndrej Smyslov
21 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Edgar Dorogavcev
21
2
0
  Sergej Smyslov
5
0
0
  Vilius Mišeika
5
1
0
  Andrej Smyslov
4
0
0
  Arvydas Dapkus
4
0
0
  Eimantas Rudavičius
3
0
0
  Žygimantas Šakys
3
0
0
  Šarūnas Genčius
3
0
0
  Tadas Baronas
2
0
0
  Edvardas Bacevičius
2
0
0
  Viktor Zujev
2
0
0
  Tomas Pudživėlis
1
0
0
  Ernestas Gedminas
1
0
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Karolis Simonavičius
0
0
0
  Vilius Jokubaitis
0
0
0
  Timur Cyvaniuk
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-17
KLAIPĖDOS FM-1
3:3
FC SUOLIUKAS
2
2019-11-23
FC SUOLIUKAS
9:7
MEMEL
3
2019-11-25
KLAIPĖDA CITY B
6:4
FC SUOLIUKAS
4
2019-12-02
FC SUOLIUKAS
3:2
FK MOSĖDIS
5
2019-12-09
KRANTONA
15:5
FC SUOLIUKAS
6
2019-12-22
FC SUOLIUKAS
3:5
KFA AKADEMIJA
7
2020-01-08
KRUOPA
7:8
FC SUOLIUKAS
10
2020-01-15
FC SUOLIUKAS
4:4
KLAIPĖDOS POLICIJA
11
2020-01-26
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
7:6
FC SUOLIUKAS
12
2020-02-02
FC SUOLIUKAS
3:6
LCC MOOSE FC
13
2020-02-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:10
FC SUOLIUKAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2020-02-19
21.15
ELVITRANSA
-
FC SUOLIUKAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai