Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - "Mažosios Taurės" pogrupis
2020-01-23, 11 turas.
Stadiono salė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Kevinas Drungilas
FK VIENUOLIKĖ 12:9 FK MOSĖDIS
(10-4)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Pavel Truš
Elijus Pavlovas
Renardas Vaitkus
Darius Grigaitis
Vygandas Burškys
Remigijus Venckus
Marius Narušis
Vitalis Marozas
Nerijus Šliogeris
Elijus Pavlovas
8 min. 1-0
Vitalis Marozas
11 min. 2-0
Darius Grigaitis
13 min. 3-0
Vitalis Marozas
14 min. 4-0
Marius Narušis
16 min. 5-0
Nerijus Šliogeris
18 min. 6-0
19 min. 6-1
Donaldas Jautžemis
20 min. 7-1
Įvartis į savo vartus
22 min. 7-2
Gabrielius Jasas
Vygandas Burškys
23 min. 8-2
24 min. 8-3
Jonas Butkevičius
24 min. 8-4
Liudas Šeputis
Vygandas Burškys
25 min. 9-4
Nerijus Šliogeris
25 min. 10-4
26 min. 10-5
Liudas Šeputis
34 min. 10-6
Jonas Butkevičius
37 min. 10-7
Jonas Butkevičius
38 min. 10-8
Donaldas Jautžemis
Darius Grigaitis
41 min. 11-8
45 min. 11-9
Jonas Butkevičius
Nerijus Šliogeris
49 min. 12-9
Joris Kabelka
Liudas Šeputis
Jonas Butkevičius
Gabrielius Jasas
Deimantas Jankauskas
Donaldas Jautžemis
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Marius Narušis, Liudas Šeputis.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai