Turnyrinė lentelė
  Pagrindinė grupė (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 7 6 1 0 53:21 32 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 6 0 1 74:31 43 18
3. NAUTICA 7 6 0 1 56:20 36 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 5 0 2 51:28 23 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 4 1 2 33:30 3 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 4 0 3 57:51 6 12
7. PORT MARE 7 3 2 2 45:37 8 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 2 0 5 30:39 -9 6
9. KRUOPA 7 2 0 5 43:70 -27 6
10. SPARTA 7 1 1 5 39:59 -20 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 0 1 6 19:59 -40 1
12. KFA AKADEMIJA 7 0 0 7 22:77 -55 -1
   Mažosios Taurės grupė (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 7 0 0 54:30 24 21
2. FK GRANATA 8 6 0 2 86:38 48 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 6 0 3 60:40 20 18
4. LCC MOOSE FC 8 6 0 2 46:37 9 18
5. ELVITRANSA 8 5 0 3 66:57 9 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 4 1 1 43:28 15 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 4 0 3 38:42 -4 12
8. FC SUOLIUKAS 7 3 2 2 38:37 1 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 3 1 4 48:56 -8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 2 2 4 38:54 -16 8
11. MEMEL 8 1 0 7 30:73 -43 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0 0 8 39:55 -16 0
13. FK MOSĖDIS 8 0 0 8 25:64 -39 0
PIRMOJO ETAPO TURNYRINĖS LENETLĖS
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 7 0 1 87:45 42 21
2. KLAIPĖDA CITY 8 7 0 1 79:37 42 21
3. SPARTA 8 5 1 2 53:46 7 16
4. FK VS-JONUŠAI 7 5 0 2 49:37 12 15
5. FK GIRULIAI 8 4 0 4 47:55 -8 12
6. LCC MOOSE FC 8 3 0 5 38:55 -17 9
7. ELVITRANSA 8 2 1 5 57:66 -9 7
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 1 0 6 32:61 -29 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0 0 8 33:73 -40 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA 7 6 0 1 50:28 22 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 6 0 1 74:27 47 18
3. PORT MARE 7 5 0 2 64:34 30 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 4 0 3 41:38 3 12
5. FK GRANATA 7 3 0 4 42:45 -3 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 2 0 5 35:45 -10 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 1 1 5 29:59 -30 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 0 1 6 19:78 -59 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Perg.
Lyg.
Pral.
Įvarčiai
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 7 7 0 0 95:22 73 21
2. KRUOPA 7 5 0 2 47:45 2 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 5 0 2 46:22 24 15
4. KFA AKADEMIJA 7 4 0 3 41:42 -1 12
5. FC SUOLIUKAS 7 3 1 3 35:45 -10 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 2 1 4 36:44 -8 7
7. MEMEL 7 1 0 6 26:57 -31 3
8. FK MOSĖDIS 7 0 0 7 18:67 -49 0
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai