Tvarkaraštis
Turas
Laikas
Komanda
-
Komanda
Vieta
6
2020-07-15
20.00
KFA AKADEMIJA - PORT MARE Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
6
2020-07-15
21.10
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
6
2020-07-16
20.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK VS-JONUŠAI Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
6
2020-07-16
21.10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK VS-JONUŠAI Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
6
2020-07-17
19.00
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDA CITY Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
7
2020-07-20
20.00
FC SUOLIUKAS - NAUTICA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
7
2020-07-20
21.10
FK GRANATA - KFA AKADEMIJA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
7
2020-07-22
20.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
7
2020-07-22
21.10
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
7
2020-07-23
20.00
FK VS-JONUŠAI - KFA AKADEMIJA Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
7
2020-07-23
21.10
FK VS-JONUŠAI - FC SUOLIUKAS Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
7
2020-07-24
19.00
KLAIPĖDA CITY - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - PORT MARE

21.10
6 turas
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 5 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 12
4. PORT MARE 4 10
5. KFA-FC NEPTŪNAS 5 10
6. FK SMK 6 9
7. FK MOSĖDIS 6 9
8. FC "SUOLIUKAS" 4 7
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 7
10. FK "GRANATA" 5 6
11. NAUTICA 5 6
12. FELIŪGA 5 3
13. FK PLIUSAS 6 3
14. VAKARŲ FRONTAS 5 0
15. NEWLINK.LT 4 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
3. FK SOKERIS 5 9
4. DANĖS PERLAS 5 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015