BANGA B
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
19 (vid. 4.75)
ĮMUŠTA
13 (vid. 3.25)
PRALEISTA
6
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Viltė ŠvarcaitėAtėnė StreckytėMonika GrikšaitėVitalija ŽatkinaKamilė Steikūnaitė
3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Atėnė Streckytė
3
0
0
  Viltė Švarcaitė
3
0
0
  Kamilė Steikūnaitė
2
0
0
  Monika Grikšaitė
2
0
0
  Vitalija Žatkina
2
0
0
  Smiltė Vaitkevičiūtė
1
0
0
  Ema Godiliauskaitė
1
0
0
  Ugnė Jonelytė
1
0
0
  Austėja Jokubaitytė
1
0
0
  Agnė Bondarenko
1
0
0
  Austė Bernotaitė
1
0
0
  Monika Judeikytė
1
0
0
  Gabija Cemnolonskytė
0
0
0
  Laura Ubartaitė
0
0
0
  Estela Tamošauskaitė
0
0
0
  Paulina Norbutaitė
0
0
0
  Rugilė Ežerskytė
0
0
0
  Oresta Viskontaitė
0
0
0
  Jekaterina Radko
0
0
0
  Kornelija Garbočiovaitė
0
1
0
  Ema Buivydaitė
0
0
0
  Beata Jurjonaitė
0
0
0
  Augustė Petreikytė
0
0
0
  Teresė Ložinskaitė
0
0
0
  Lijana Geminaitė
0
0
0
  Viltė Jurgaitytė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (4)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
LCC MOOSE FC
3:11
BANGA B
2
2019-12-14
BANGA B
3:3
FK JAKAI
3
2020-01-19
KLAIPĖDOS FM
3:1
BANGA B
4
2020-01-13
BANGA B
4:4
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
5
2020-01-26
14.30
FK JAKAI
-
BANGA B
6
2020-01-26
-
2020-01-31
BANGA B
-
KLAIPĖDOS FM

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai