KLAIPĖDOS FM
2
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
7
TAŠKAI
12 (vid. 2.40)
ĮMUŠTA
10 (vid. 2.00)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Kamilė MikalauskytėUgnė ŽvinklytėMėta Andrėja PaulauskaitėRugilė RaščiūtėUrtė Lengvytė
7 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėja
  Kamilė Mikalauskytė
7
2
0
  Ugnė Žvinklytė
2
0
0
  Urtė Lengvytė
1
0
0
  Mėta Andrėja Paulauskaitė
1
0
0
  Rugilė Raščiūtė
1
1
0
  Evelina Stupuraitė
0
0
0
  Ugnė Pelikytė
0
0
0
  Kristina Paulauskaitė
0
0
0
  Ugnė Ašmonaitė
0
0
0
  Magdė Mackevičiūtė
0
0
0
  Gabija Jakuta
0
0
0
  Mileta Vitkutė
0
0
0
  Viltė Rekašiūtė
0
0
0
  Lina Kaselytė
0
0
0

Buvusios komandos žaidėjos
  Žaidėja
Sužaistos rungtynės (5)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-12-04
FK JAKAI
1:3
KLAIPĖDOS FM
2
2019-12-08
KLAIPĖDOS FM
2:3
LCC MOOSE FC
3
2020-01-19
KLAIPĖDOS FM
3:1
BANGA B
4
2020-01-12
KLAIPĖDOS FM
3:3
FK JAKAI
5
2020-01-22
LCC MOOSE FC
2:1
KLAIPĖDOS FM

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
6
2020-01-26
-
2020-01-31
BANGA B
-
KLAIPĖDOS FM

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai