SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
19 (vid. 1.90)
ĮMUŠTA
30 (vid. 3.00)
PRALEISTA
-11
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisMarius ValskisKarolis Kelpšas
10 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
10
2
0
  Marius Valskis
3
0
0
  Karolis Kelpšas
2
0
0
  Marius Komovas
1
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Tadas Balčiūnas
1
2
0
  Dalius Tomkevičius
1
0
0
  Tadas Gudauskas
0
0
0
  Robertas Šalkauskas
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0
  Darius Grigaitis
0
0
0
  Mantas Grigaitis
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
1
0
  Edgaras Jokūbaitis
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Vacys Lekevičius
0
0
0
  Irmantas Medutis
0
0
0
  Artūras Mosejevas
0
0
0
  Arnoldas Nausėdas
0
0
0
  Edvinas Razutis
0
1
0
  Albertas Sausarys
0
2
0
  Giedrius Simonavičius
0
0
0
  Kostas Skarbalius
0
1
0
  Robertas Tranas
0
1
0
  Edgaras Voitechovskis
0
0
0
  Vytautas Žukauskas
0
0
0
  Kazimieras Žutautas
0
0
1
  Aidas Capas
0
0
0
  Edmundas Gaigalas
0
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Tomas Tamošauskas
0
0
0
  Donaldas Jautžemis
0
1
0
  Mykolas Kaveckas
0
1
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Bartas Butinas
0
0
0
  Maksim Egorov
0
0
0
  Saulius Abromavičius
0
1
0
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-07-12
1 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-07-19
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
NEPTŪNAS B
2020-08-09
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-17
3 turas
ROSA B
0:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-08-23
5 turas
FK VS-JONUŠAI
1:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-08-30
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:3
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-09-06
7 turas
NEPTŪNAS B
3:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-09-15
8 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:5
ROSA B
2020-09-27
10 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:6
FK VS-JONUŠAI
2020-10-11
9 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
5:3
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015