ROSA B
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
21 (vid. 2.10)
ĮMUŠTA
27 (vid. 2.70)
PRALEISTA
-6
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Laurynas BarsteikaErlandas SeselskisJokūbas Malinauskis
9 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Laurynas Barsteika
9
0
0
  Erlandas Seselskis
3
0
0
  Jokūbas Malinauskis
3
0
0
  Nerijus Jurkaitis*
2
0
0
  Nedas Šimkutis
2
1
0
  Aleksandr Vasiljev
1
0
0
  Dominykas Jurkus
1
1
0
  Aurimas Barsteika
0
2
0
  Valentas Budrikas
0
0
0
  Tautvydas Daugėla
0
0
0
  Denis Demereckas
0
1
0
  Edgar Dorogavcev
0
0
0
  Regimantas Dunauskas
0
0
0
  Nerijus Gečas
0
0
0
  Markas Ivanovas
0
0
0
  Vygandas Jurkaitis
0
0
0
  Lukas Kereišis
0
0
0
  Gvidas Kubilius
0
1
0
  Kristupas Muravjovas
0
0
0
  Lukas Nedzinskas
0
3
0
  Eimantas Pabrėža
0
0
0
  Maksim Steklov
0
0
0
  Elidijus Šulskis
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
0
0
  Edaras Stalmokas*
0
2
0
  Edvinas Petravičius
0
1
0
  Konstanin Andrijenko*
0
1
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
INFO
Rezultatas
2020-07-21
1 turas
ROSA B
1:4
KLAIPĖDOS FM-2004
2020-08-10
2 turas
FK VS-JONUŠAI
3:3
ROSA B
2020-08-17
3 turas
ROSA B
0:1
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2020-08-24
5 turas
ROSA B
6:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-09-02
6 turas
KLAIPĖDOS FM-2004
1:2
ROSA B
2020-09-15
8 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1:5
ROSA B
2020-09-23
4 turas
NEPTŪNAS B
4:1
ROSA B
2020-09-30
7 turas
ROSA B
1:3
FK VS-JONUŠAI
2020-10-15
10 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:2
ROSA B
2020-10-25
9 turas
ROSA B
0:3
NEPTŪNAS B

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija


Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 19
3. KLAIPĖDOS FM-2004 10 15
4. ROSA B 10 10
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 9
6. FK VS-JONUŠAI 10 8


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 14 35
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 14 34
3. FK "VS-JONUŠAI" 14 33
4. KFA-FC NEPTŪNAS 14 31
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 14 23
8. NAUTICA 14 22
9. FK "GRANATA" 14 21
10. FC "SUOLIUKAS" 14 18
11. NEWLINK.LT 14 10
12. VAKARŲ FRONTAS 14 10
13. FK MOSĖDIS 14 9
14. FELIŪGA 14 7
15. FK PLIUSAS 14 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015