NEPTŪNAS B
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
7 (vid. 3.50)
ĮMUŠTA
2 (vid. 1.00)
PRALEISTA
5
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas Velyvis*Tomas JonušasModestas Arys
2 įvarč.1 įvarč.0 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Martynas Velyvis*
2
0
0
  Tomas Jonušas
1
0
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Benas Babenskas
0
0
0
  Arminas Elkimavičius
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Mindaugas Jusis
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Vladislav Kučerov
0
0
0
  Igor Kyrlan
0
0
0
  Jonas Latakas
0
0
0
  Denis Matihin
0
1
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Titas Mikelis
0
0
0
  Evaldas Misiūnas
0
0
0
  Andrius Pakalniškis
0
0
0
  Andrius Rakauskas
0
0
0
  Mark Šin
0
0
0
  Gleb Son
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
0
0
  Rytis Statkus
0
0
0
  Dovydas Švambaris
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (2)
INFO
Rezultatas
2020-07-19
2 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
0:3
NEPTŪNAS B
2020-08-02
1 turas
NEPTŪNAS B
4:2
FK VS-JONUŠAI

Sekančios rungtynės
INFO
3 turas
2020-08-09
18.00
NEPTŪNAS B
-
EDM STATYBA-SENDVARIS
4 turas
N
NEPTŪNAS B
-
ROSA B
5 turas
N
KLAIPĖDOS FM-2004
-
NEPTŪNAS B

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015