GARANT GROUP
Informacija
10
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
32
TAŠKAI
70 (vid. 5.38)
ĮMUŠTA
15 (vid. 1.15)
PRALEISTA
55
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Justas VainikaitisŽilvinas KymantasAudrius Vitkauskas
26 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Justas Vainikaitis
26
0
0
  Žilvinas Kymantas
7
0
0
  Audrius Vitkauskas
6
0
0
  Tadas Gudauskas
4
2
0
  Marius Valskis
4
0
0
  Edgaras Voitechovskis
4
1
0
  Gerdas Kančelskis
3
0
0
  Kazimieras Žutautas
2
1
0
  Robertas Šalkauskas
2
0
0
  Paulius Ruseckas
2
2
0
  Andrius Pancerovas
1
1
0
  Edvinas Razutis
1
1
0
  Martynas Jankauskas
1
0
0
  Dovidas Paliulis
1
0
0
  Saulius Varkalis
0
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
0
0
  Mantas Grigaitis
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
1
  Justas Noreika
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Saulius Mikalajūnas
0
0
0
  Laurynas Plačas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Simonas Juška
4
0
0
  Atas Šerkšnys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2020-06-10
1 turas
FK SMK
3:4
GARANT GROUP
2020-06-18
2 turas
GARANT GROUP
1:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-06-26
3 turas
NEWLINK.LT
1:14
GARANT GROUP
2020-07-09
5 turas
GARANT GROUP
3:2
FK "GRANATA"
2020-07-15
6 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
5:1
GARANT GROUP
2020-07-22
7 turas
GARANT GROUP
13:0
VAKARŲ FRONTAS
2020-08-05
8 turas
NAUTICA
1:4
GARANT GROUP
2020-08-10
9 turas
GARANT GROUP
5:0
FK PLIUSAS
2020-08-18
10 turas
FC "SUOLIUKAS"
0:0
GARANT GROUP
2020-08-26
11 turas
GARANT GROUP
1:0
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-03
12 turas
FELIŪGA
0:7
GARANT GROUP
2020-09-08
13 turas
GARANT GROUP
15:1
FK MOSĖDIS
2020-09-17
14 turas
FK "VS-JONUŠAI"
1:2
GARANT GROUP

Sekančios rungtynės
INFO
15 turas
2020-09-25
19.00
GARANT GROUP
-
KLAIPĖDA CITY

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015