TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Informacija
10
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
31
TAŠKAI
52 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
19 (vid. 1.46)
PRALEISTA
33
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis KelpšasGiedrius ZaniauskasRobertas Baltuonė
9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Karolis Kelpšas
9
1
0
  Giedrius Zaniauskas
7
2
0
  Robertas Baltuonė
6
1
0
  Pavelas Domas
5
0
0
  Robertas Poškus
5
0
0
  Mindaugas Kuhlins
4
2
0
  Andrius Gedgaudas
4
4
1
  Paulius Lukoševičius
3
1
0
  Mykolas Kaveckas
3
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
2
1
0
  Egidijus Bucevičius
2
1
0
  Tadas Karinauskas
1
0
0
  Mindaugas Liutkus
0
0
0
  Dominykas Liutkus
0
0
0
  Rimvydas Vaičius
0
0
0
  Dainius Sodis
0
0
0
  Ramūnas Bacys
0
0
0
  Andrius Piekus
0
3
0
  Saidas Senkus
0
0
0
  Andrius Puotkalis
0
1
0
  Tomas Žiukas
0
3
0
  Arvydas Urbonas
0
0
0
  Gediminas Venckus
0
0
0
  Aivaras Umantas
0
1
0
  Tadas Balčiūnas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artūras Televičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2020-06-12
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
10:3
FK PLIUSAS
2020-06-15
2 turas
FC "SUOLIUKAS"
2:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-06-29
4 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:0
FELIŪGA
2020-07-07
5 turas
FK MOSĖDIS
1:4
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-07-16
6 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1:1
FK "VS-JONUŠAI"
2020-07-23
7 turas
KLAIPĖDA CITY
2:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-08-05
8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FK SMK
2020-08-13
9 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:1
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-08-18
10 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:0
NEWLINK.LT
2020-08-26
11 turas
GARANT GROUP
1:0
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-02
12 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FK "GRANATA"
2020-09-09
13 turas
KFA-FC NEPTŪNAS
1:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-09-14
14 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
5:4
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
INFO
15 turas
2020-09-24
19.30
NAUTICA
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015