FC "SUOLIUKAS"
Informacija
4
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
47 (vid. 3.62)
ĮMUŠTA
47 (vid. 3.62)
PRALEISTA
0
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisVilius MišeikaEdgar Dorogavcev
25 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mindaugas Žemaitaitis
25
0
0
  Vilius Mišeika
6
0
0
  Edgar Dorogavcev
5
3
0
  Šarūnas Genčius
4
1
0
  Martynas Šiaulytis
2
0
0
  Arvydas Dapkus
1
2
0
  Tadas Baronas
1
1
0
  Tomas Šniauka
1
0
0
  Albertas Sausarys
1
2
0
  Andrej Smyslov
0
0
0
  Sergej Smyslov
0
0
0
  Ernestas Gedminas
0
0
0
  Žygimantas Šakys
0
0
0
  Donatas Žičkus
0
0
0
  Viktor Zujev
0
0
0
  Edvardas Bacevičius
0
1
0
  Tomas Pudživelis
0
0
0
  Arnas Vaseris
0
0
0
  Justas Kriščiūnas
0
0
0
  Gediminas Jackus
0
0
0
  Sergej Bondarev
0
0
0
  Nikita Bondarev
0
0
0
  Danila Bondarev
0
0
0
  Martynas Bučas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2020-06-15
2 turas
FC "SUOLIUKAS"
2:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2020-06-25
3 turas
FELIŪGA
0:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-06-30
4 turas
FC "SUOLIUKAS"
6:2
FK MOSĖDIS
2020-07-09
5 turas
FK "VS-JONUŠAI"
5:5
FC "SUOLIUKAS"
2020-07-17
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:1
KLAIPĖDA CITY
2020-07-23
7 turas
FK SMK
4:1
FC "SUOLIUKAS"
2020-08-04
6 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:3
EDM STATYBA-SENDVARIS
2020-08-11
9 turas
NEWLINK.LT
3:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-08-18
10 turas
FC "SUOLIUKAS"
0:0
GARANT GROUP
2020-08-27
11 turas
FK "GRANATA"
4:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-03
12 turas
FC "SUOLIUKAS"
3:9
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-09-10
13 turas
VAKARŲ FRONTAS
5:10
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-16
14 turas
FC "SUOLIUKAS"
5:6
NAUTICA

Sekančios rungtynės
INFO
15 turas
2020-09-22
20.10
FK PLIUSAS
-
FC "SUOLIUKAS"

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015